Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Skradziona Toyota stała samotnie w polu przysypana śniegiem

W Mikołajowicach, w powiecie tarnowskim, mieszkańcy zwrócili się do swojego dzielnicowego, starszego sierżanta Michała Sabata z posterunku w Wierzchosławicach z prośbą o pomoc. Mieszkańców zaniepokoił widok stojącego od jakiegoś czasu, z dala od domostw samochodu.

Zasypana śniegiem i pozostawiona w polach, w trudno dostępnym miejscu toyota, wzbudzała zarówno niepokój jak i ciekawość miejscowych. Wyjaśnieniem sprawy tajemniczego pojazdu zajął się dzielnicowy, który aby dotrzeć do niego musiał pokonać kilkaset metrów w wysokim śniegu. Kiedy wreszcie znalazł się na miejsce rozpoczął od upewnienia się czy w środku zasypanego grubą warstwą śniegu wozu nikt nie zamarł. Na szczęście po odkopaniu okazało się, że samochód jest pusty. Policjant podejrzewał, że pojazd został porzucony.

Wskazywało na to unieruchomienie go w zaspie, uszkodzenia (tylnego zderzaka i brak bocznego lusterka) oraz pozostawienie kluczyków w stacyjce. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach stało się jasne, że mundurowy miał rację. Okazało się, że kilka dni wcześniej Toyota Rav 4 zniknęła z posesji mieszkańca powiatu dębickiego. Po wykonaniu niezbędnych czynności, pojazd został przekazany policjantom z Podkarpacia, którzy prowadzą w dochodzenie w sprawie kradzieży auta.
Źródło: Tarnowska Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.