Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Śnieżka ponownie zagrała z WOŚP


W niedzielę, 31 stycznia br., pod hasłem „Finał z głową”, odbył się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Śnieżka, jak co roku, przekazała wsparcie pieniężne oraz gadżety na lokalne licytacje. Tym razem, zebrana kwota pomoże dziecięcym oddziałom laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Tegoroczny finał Orkiestry był wyjątkowy ze względu na ograniczenia związane z pandemią. Na ulicach kwestowali wolontariusze w maseczkach, również w poszczególnych sztabach zachowywano wszelkie środki ostrożności. Mimo to, radosny nastrój i chęć niesienia pomocy – także w dębickim sztabie – pozostały takie, jak zawsze. Tradycyjnie w zbiórce wzięły udział osoby prywatne oraz firmy.

Wśród nich znalazła się także Śnieżka, która przekazała na rzecz WOŚP kwotę 60 tys. zł. W imieniu spółki symboliczny bon dla sztabu Kwiatek w Dębicy przekazała Aleksandra Małozięć, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej FFiL Śnieżka SA. Wręczenie datku odbyło się podczas tradycyjnego Światełka do Nieba, które w tym roku było transmitowane online z holu dębickiego Zespołu Szkół Nr 2. Oprócz wsparcia finansowego spółka zapewniła zestawy gadżetów firmowych na lokalne licytacje

– Choć okoliczności w tym roku są niełatwe, WOŚP gra nieprzerwanie, a my razem z nią. Śnieżka wspiera Orkiestrę od lat, więc i tym razem nie mogło być inaczej. Cieszymy się, że możemy przekazać nasze wsparcie fundacji i gratulujemy wolontariuszom dębickiego sztabu ich zaangażowania i osiągniętego wyniku zbiórki – skomentowała Aleksandra Małozięć.
Śnieżka od lat gra razem z WOŚP, ale prowadzi też własny program społeczny „Dziecięcy świat w kolorach”, kierowany do najmłodszych pacjentów polskich szpitali. Dzięki niemu, dotychczas w ponad 30 oddziałach dziecięcych w całej Polsce, przeprowadzono renowacje wnętrz, połączone z ich artystycznym odmalowaniem, poprawiając tym samym warunki leczenia najmłodszych.

Podsumowanie tegorocznej 29. zbiórki WOŚP jeszcze przed nami. W zeszłym roku zebrano rekordowe 186 mln zł na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Łącznie, przez wszystkie lata zbiórek, do dębickiego Zespołu Opieki Zdrowotnej trafił sprzęt o wartości ponad 1,5 mln zł.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.