Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W Brzostku służby z mieszkańcami posprzątały śnieg z Rynku. W Pilźnie na Rynku hałdy śniegu

„Dziś pracownicy ZGK po raz drugi wywozili śnieg z terenu rynku. Bardzo dziękuję mieszkańcom, którzy zorganizowali się i wspólnie z pracownikami „komunalki” oczyścili chodniki. Po północy, kiedy wracałem do domu, prace jeszcze trwały” – napisał na swoim fb w sobotę po północy burmistrz Wojciech Staniszewski.

Faktycznie, dziś brzostecki Rynek był bardzo ładnie odśnieżony o czym świadczą zdjęcia poniżej.

Niestety nie można tego powiedzieć o Rynku w Pilźnie, gdzie śnieg został zgarnięty na wysoką hałdę.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.