Previous
Next
Previous
Next

Nie żyje Władysław Szybowski

13 marca 2021 r. w wieku 66 lat zmarł Władysław Szybowski, zawodnik Sekcji Zapaśniczej Klubu Sportowego WISŁOKA, medalista Mistrzostw Polski w zapasach.

„Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 13.03. 2021r. zmarł nasz kolega Władysław Szybowski🕯Świętej pamięci Władysław Szybowski był zawodnikiem Sekcji Zapaśniczej Klubu Sportowego WISŁOKA. Do Dębicy został zaangażowany z krakowskiego Klubu RABA Dobczyce. Wisłokę reprezentował w latach 1974 – 1984. Należał do młodzieżowej Kadry narodowej i Kadry seniorów w polskich zapasach. Był młodzieżowym V-ce Mistrzem Polski, V-ce Mistrzem Polski Seniorów oraz dwukrotnie zdobywał brązowe medale. Był bardzo uczynny, koleżeński i nad wyraz pracowity. Uprawiając sport ukończył szkołę średnią a następnie wyższe studia uzyskując tytuł inżyniera. Będzie nam go bardzo brakowało ale tak zdecydował Bóg i musimy się z tym pogodzić. Żegnaj świętej pamięci Władysławie…” – czytamy na profilu FB KS Wisłoka Dębica – Sekcja Zapaśnicza.

Msza św. za spokój duszy śp. Władysława Szybowskiego zostanie odprawiona 19 marca o godz. 11.00 w kościele parafialnym w Ciężkowicach. Po mszy św. prochy Zmarłego zostaną odprowadzone na miejsce wiecznego spoczynku.

Fot. KS Wisłoka Dębica – Sekcja Zapaśnicza.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.