Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Niesamowite zdjęcia Niemców jadących na wojnę z ZSRR. Pociąg mija Kraków, Dębicę, Jarosław – FILM

Kadr z filmu źródło: https://www.weltfilmerbe.de/

Niezwykły film z czasów II wojny światowej można obejrzeć w serwisie YOUTUBE. Przedstawia on podróż żołnierzy Niemieckich udających się na wschód. Pociąg rusza z Krakowa, przez Dębicę, Jarosław – dalej przez Ukrainę do Związku Radzieckiego. Autor filmu nagrywał kilkusekundowe sceny mijanych miast. Na jednym z nich jest budynek z napisem Debica. Dziękujemy Panu Januszowi Kwiatkowi za przesłanie linku do nagrania.

FB

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.