Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych

Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 79-letniej kobiety na przejściu dla pieszych w Dębicy. Poszkodowana z obrażeniami trafiła do szpitala. Kierujący citroenem był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 5.30 na ul. Krakowskiej w Dębicy. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący citroenem nie zachował należytej ostrożności i potrącił znajdującą się na oznakowanym przejściu dla pieszych kobietę. 79-latka doznała obrażeń i została przetransportowana do dębickiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący citroenem, 51-letni mieszkaniec Straszęcina oraz piesza, byli trzeźwi. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy, pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku. 
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.