Zmarł Mieczysław Słabosz

„Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w wieku 76 lat zmarł wieloletni prezes, naczelnik OSP Pilzno dh Mieczysław Słabosz. Nabożeństwo żałobne odbędzie się 04 marca 2021 r. o godz. 14:00 w Kaplicy Cmentarnej w Pilźnie. Dh Mieczysław był m.in. komendantem gminnym , członkiem zarządu powiatowego jak i wojewódzkiego ZOSP RP. Był wielokrotnie odznaczany, m.in. Złotym Znakiem Związku OSP , Medalem Honorowym im. B. Chomicza oraz Złotym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa” – informują na swoim FB druhowie OSP Pilzno.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.