Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

104 urodziny Pani Weroniki

W niedzielę 4 kwietnia 2021 r. swoje 104 urodziny obchodziła mieszkanka Paszczyny Weronika Kucharska. Życzenia w imieniu Wójta Gminy Dębica Stanisława Rokosza złożył jej prawnuk Wojciech Wolak, który pełni funkcję Naczelnika OSP Paszczyna.

Życząc zdrowia i wszelkiej pomyślności oraz wielu kolejnych lat pełnych rodzinnego ciepła, radości i miłości, Wojciech wręczył szanownej jubilatce pamiątkowy list gratulacyjny, upominek oraz kwiaty.

Jubilatce życzymy kolejnych przeżytych w zdrowiu lat oraz wiele optymizmu i uśmiechu każdego dnia.

źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.