Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Indeksy dla uczniów „Kwiatka”

W gronie finalistów Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego „Infosukces” znalazło się aż trzech uczniów dębickiego „Kwiatka”. Laureaci zdobyli indeksy na wybrane uczelnie wyższe.

„Uczniowie naszej szkoły kolejny raz udowodnili, że należą do najlepszych informatyków w kraju zajmując najwyższe lokaty w finale. W gronie 9 uczestników finałów było trzech uczniów naszej szkoły” – mówi Joanna Dymitrowska, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy.

Tytuł laureata oraz indeks na Politechnikę Łódzką otrzymali:
Dominik Mosoń z klasy 4AT – I miejsce.
Michał Zięba Michał z klasy 3AT- II miejsce
Mateusz Ziobro z klasy 3AT- VIII miejsce

„Warto podkreślić iż po raz kolejny zdobyliśmy pierwsze i drugie miejsce. Do finałów awansowało 9 najlepszych uczniów szkół średnich wyłonionych w etapie półfinałowym. We wszystkich etapach startowało 630 uczniów z kraju” – dodaje Joanna Dymitrowska.

Uczniów do konkursu przygotowywali: Krzysztof Kliś i Mateusz Kukuła

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.