Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nieoczekiwany powrót zimy. Pokażcie jakie widoki macie za oknem

Już była wiosna, już słonko świeciło, a ostatni weekend był po prostu piękny. A dziś rano aż trudno uwierzyć jaki widok ukazał się za oknami. Prawdziwa zima wróciła do nas, a śnieg wciąż pada. Takiej połowy kwietnia nie było od wielu lat. Pokażcie jaki widok macie dziś za oknem. Zapraszamy do zamieszczania zdjeć lub krótkich filmów na naszym profilu FB.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.