Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

O początkach tworzenia parafii Miłosierdzia Bożego mówi ks. Józef Dobosz – FILM

Wczoraj minęła dwudziesta rocznica konsekracji kościoła Miłosierdzia Bożego w Dębicy. O godzinie 18.00 rozpoczęła się msza święta, którą odprawili wszyscy obecnie pracujący w parafii księża. Uroczystościom przewodniczył Ks. Infułat Adam Kokoszka z Tarnowa. O początkach tworzenia parafii i osobach, dzięki którym ona powstała opowiadał pierwszy proboszcz oraz budownicy kościoła ks. Józef Dobosz. Film z jego wypowiedzią można obejrzeć na naszym profilu fb klikając w link poniżej.
https://www.facebook.com/ziemiadebicka/videos/783986035846466

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.