Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Sesja nadzwyczajna Rady Miejskiej w Dębicy w 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja

3 maja, w 230. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja o godz. 16.00 w DK Mors odbędzie się zwołana na wniosek burmistrza nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Dębicy. Sesja będzie połączona z wręczeniem honorowych wyróżnień Miasta Dębicy – „Honorowy Obywatel Miasta Dębicy” i „Zasłużony dla Miasta Dębicy”.

Głównym punktem sesji będzie wyrażenie przez Radę Miejską stanowiska z okazji 230. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz wręczenie honorowych wyróżnień Miasta Dębicy. Sesja będzie transmitowana na kanale Urzędu Miejskiego w serwisie YouTube.

W październiku 2020 r. Rada Miejska podjęła uchwały w sprawie pośmiertnego przyznania tytułu Honorowego Obywatela Miasta Dębicy dla śp. Waldemara Sujdaka oraz pięć tytułów „Zasłużony dla Miasta Dębicy”. Wyróżnienia przyznano – śp. ks. Adamowi Bartkowiczowi (pośmiertnie), Stowarzyszeniu im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć”, ppłk. Adamowi Kantorowi, Renacie Plizdze oraz Przedsiębiorstwu Handlowo -Usługowemu ,,MATEO”.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.