Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Tymczasowa organizacja ruchu na przejeździe kolejowym w Kozłowie koło cmentarza parafialnego

Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o. o. realizujące zadanie pn. „Rewitalizacja linii kolejowej nr 25 na odcinku Padew-Mielec-Dębica” zawiadamia o planowanym wdrożeniu tymczasowej organizacji ruchu na przejeździe kolejowym w ciągu drogi gminnej koło cmentarza parafialnego w miejscowości Kozłów w dniu 08.04.2021 r. o godz. 7:00. Całkowitą przejezdność przejazdu planuje się udostępnić dla ruchu drogowego w dniu 30.04.2021 r.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.