Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębiccy pływacy w Kadrze Narodowej

Trzech pływaków z Uczniowskiego Klubu Sportowego Feniks Dębica i zawodniczka z Uczniowskiego Klubu Pływackiego Gryf Dębica dostało powołanie do juniorskiej kadry narodowej. Dębica ma także reprezentantkę w seniorskiej kadrze narodowej. To zawodniczka klubu „Feniks”.

Narodową kadrę pływaków, w kategorii juniorskiej zasilą Gabriela Szczudło, Tymoteusz Jarząb i Jakub Lenczowski z „Feniksa”. Cała trójka to uczniowie pierwszej klasy Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego Igloopol Dębica. Na liście kadrowiczów, juniorów znalazła się też Natalia Szopa z Klubu Gryf Dębica.

Z kolei, z najlepszymi pływakami w kadrze seniorskiej będzie trenować i startować Katarzyna Fara z „Feniksa”.

Nowi kadrowicze mają na swoim koncie rekordy Podkarpacia, medale mistrzostw Podkarpacia i Polski. Gratulujemy i życzymy sukcesów pływackich startując w biało-czerwonych barwach.

fot. UKS Feniks i UKP Gryf

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.