Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Atak nożownika, trzy osoby ranne!

Dziś rano, około godziny piątej rano, w Toruniu 21-letni mężczyzna zaatakował maczetą lub długim nożem przypadkowe osoby. „Do szpitala w wyniku zadawanych przez niego ostrym narzędziem ciosów trafiły łącznie trzy osoby. Dwie kobiety i mężczyzna. Jedna kobieta ma uraz twarzy, a druga dłoni. Mężczyzna ma uraz twarzy” – informuje na stronie www.fakt.pl podinsp. Wioletta Dąbrowska, rzecznik prasowa toruńskiej policji.

O zdarzeniu policję poinformowała ranna kobieta. Funkcjonariusze błyskawicznie udali się na miejsce zdarzenia i przy pomocy paralizatora obezwładnili napastnika. Jego ofiary trafiły do szpitala.
Według nieoficjalnych informacji podanych przez Radio RMF FM oraz PAP mężczyzna był pod wpływem środków odurzajacych.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.