Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Przynieś makulaturę i pomóż wybudować studnię w Afryce

Parafia NSPJ w Dębicy – Latoszynie po raz kolejny organizuje zbiórkę makulatury na rzecz budowy studni w Afryce. Aby włączyć się w akcję wystarczy zebrać i przynieść makulaturę do kontenera postawionego w za kościołem . Jeden kilogram makulatury to 75 litrów świeżej wody.

„Uzyskane pieniądze ze sprzedaży zasilą konto budowy studni w Afryce z której popłynie czysta woda i która będzie szansą na życie zdrowie i rozwój tamtejszej ludności. Nie bądźmy obojętni na los potrzebujących. ZBIERAJMY!!!! POMAGAJMY!!!!DZIĘKUJEMY!!!!!!

Dlatego z całego serca dziękujemy tym wszystkim którzy już włączyli się w to szlachetne dzieło i makulaturę przynieśli oraz apelujemy do wszystkich pozostałych skoro możemy podać bliźniemu ten kubek świeżej wody to czyńmy to z ochotą. To co nam jest niepotrzebne – dla spragnionych stanie się -KUBKIEM ŚWIEŻEJ WODY. Pomagajmy to nic nie kosztuje. Kontener stoi na kościelnym dziedzińcu koło Domu Parafialnego” – czytamy na profilu FB parafii.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.