Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rodzinny kapitał opiekuńczy i świadczenie wychowawcze 500 plus – dziś dyżur telefoniczny ZUS

Rzeszowski Oddział ZUS zaprasza do skorzystania z telefonicznego dyżuru eksperckiego poświęconego Rodzinnemu Kapitałowi Opiekuńczemu oraz Świadczeniu Wychowawczemu 500+.

Będzie można uzyskać odpowiedzi m.in. na następujące pytania:

– kto jest uprawniony do rodzinnego kapitału opiekuńczego?
– w jakiej wysokości i jak będzie wypłacane RKO?
– jak złożyć wniosek o RKO i 500+?
– kto i kiedy może składać wniosek do ZUS o świadczenie wychowawcze 500+?
– Platforma Usług Elektronicznych ZUS- jak założyć i jak składać wnioski o świadczenia?

Dyżur odbędzie się w poniedziałek (24 stycznia) w godz. 12-13 pod nr tel. 17 858 61 85

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.