Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Silny wiatr zepchnął autobus do rowu – ZDJĘCIA

Fot. PSP Dębica

Prawdopodobnie silny wiatr oraz oblodzona nawierzchnia drogi podczas burzy śnieżnej była przyczyną niebezpiecznego zjechania do rowu autobusu rejsowego którym podróżowało 13 osób. Wydarzenie miało miejsce na drodze z Bobrowej do Nagoszyna. Nie było osób poszkodowanych. W działaniach udział brały zastępy z JRG 1 i 2 z Dębicy oraz siły i środki OSP z Żyrakowa Nagoszyna oraz Bobrowej.

Fot. PSP Dębica
Fot. PSP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.