Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Tragiczny finał poszukiwań. 50-letni mężczyzna nie żyje

Poszukiwania zaginionego mężczyzny/
Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Jaźwinach

Dzisiaj od godzin południowych trwały poszukiwania zaginionego mężczyzny na terenie miejscowości Stara Jastrząbka, Jaźwiny, Stary Jawornik. Po 4 godzinach poszukiwań odnaleziono poszukiwanego w Starym Jaworniku. Niestety mężczyzna nie żyje.

Na prośbę policji jednostki OSP z terenu Gminy Czarna : OSP Czarna, OSP Borowa, OSP Jaźwiny, OSP Stara Jastrząbka dziś od godz. 12.20 przez 4 godziny prowadziły poszukiwania zaginionego 50-letniego mężczyzny na terenie miejscowości Stara Jastrząbka, Jaźwiny, Stary Jawornik. Niestety mężczyzna został znaleziony martwy przy strumyku. Najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci mężczyzny jest zamarznięcie ” – mówi mówi bryg. Jacek Pawłowski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy.

W akcji poszukiwawczej wzięli udział strażacy z kilku jednostek straży pożarnej: OSP Jaźwiny, OSP Czarna, OSP Borowa , OSP Stara Jastrząbka oraz policja.

Fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Jaźwinach

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.