Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wsparcie doraźne OSP w Nagoszynie

Ochotnicza Straż Pożarna w Nagoszynie pozyskała środki finansowe w wysokości 10 000 zł z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach „Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030” na realizację zadania pod tytułem: „Wsparcie doraźne OSP w Nagoszynie”.
W ramach zadania zakupiono i wykonano montaż nowych szaf strażackich na umundurowanie i sprzęt ratowniczo-gaśniczy oraz wyposażenie meblowe do pomieszczenia biurowego OSP.

Wyżej wymienione wsparcie to kolejne dofinansowanie, które poprawia działalność naszej jednostki, sprawia, że gotowość do niesienia pomocy mieszkańcom wsi oraz gminy jest jeszcze wyższa niż do tej pory. Poprzez otrzymane wsparcie doraźne znacznie wzrósł nasz potencjał, realizacja zadania zdecydowanie poprawiła i ułatwiła prowadzenie naszej działalności statutowej OSP. Ulokowanie sprzętu i umundurowanie w poszczególnych szafach poprawiło jakość bojową funkcjonowania jednostki, wyposażenie meblowe garażu w postaci szaf strażackich przyczyniły się do lepszego komfortu pracy ratowników, ale przede wszystkim zwiększyły gotowość do niesienia pomocy, pozwoliły szybciej reagować w nagłych przypadkach, tym samym poprawiając bezpieczeństwo naszej lokalnej społeczności.

Prezes OSP Nagoszyn
Kamil Wolski
tel. 791 794 204

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.