Z ostatniej chwili! Od czwartku 27 stycznia nauka zdalna!

Od najbliższego czwartku przedszkola, zerówki i klasy 1-4 będą prowadzić naukę w trybie stacjonarnym. Uczniowie klas V-VIII przechodzą na naukę zdalną. Nauka online trwać będzie do 27 lutego, czyli do końca ferii zimowych.

Ta decyzja jest podyktowana wciąż rozwijającą się piątą falą pandemii i rosnącą liczbą nowych przypadków zakażeń. O jej wprowadzeniu poinformował dziś wieczorem Przemysław Czarnek, szef Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.