Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zmiany w sieci szkół

Radni miejscy podczas ostatniej sesji zdecydowali o korekcie sieci szkół. Chodzi o przepisanie kilku ulic do innych obwodów szkolnych. Z wnioskami o uporządkowanie sieci szkół zgłaszali się rodzice dzieci mieszkających na poszczególnych ulicach.

Obwód Szkoła Podstawowa nr 2 – doszła ulica Składowa (wcześniej w obwodzie SP nr 3).
Obwód Szkoły Podstawowej nr 3 – doszła ul. 1 Maja numery nieparzyste do nr 3, parzyste do nr 12 (wcześniej w obwodzie SP nr 10).
Obwód Szkoły Podstawowej nr 5 – doszła ulica Rzeczna (wcześniej w obwodzie SP nr 9).
Obwód Szkoły Podstawowej nr 6 – doszła ulica Krasickiego (wcześniej w obwodzie SP nr 10).
Obwód Szkoły Podstawowej nr 9 – doszła ulica Diamentowa oraz część ulicy Kosynierów Racławickich – parzyste od nr 42 i nieparzyste od nr 35 (wcześniej w obwodzie SP nr 5).
Obwód Szkoły Podstawowej nr 12 – doszła ulica Jasna (wcześniej w obwodzie SP nr 6).

Wprowadzone zmiany mają na celu usprawnienie rekrutacji do klas pierwszych w roku szkolnym 2022/23.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.