Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pożar drewnianego domu. W pogorzelisku znaleziono zwłoki kobiety

Gdy strażacy przybyli na miejsce w ogniu stał cały dom Fot. OSP Niedźwiada

Do groźnego pożaru drewnianego budynku doszło wczoraj w Niedźwiadzie. Gdy na miejsce przybyli wezwani strażacy ogniem był objęty cały dom. Niestety w pogorzelisku znaleziono zwęglone zwłoki kobiety.

„Przed godziną 19.30 zostaliśmy poinformowani przez jednego z mieszkańców o pożarze domu. Natychmiast poinformowaliśmy PSK PSP w Ropczycach oraz uruchomiliśmy równocześnie alarm dla swojej jednostki. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia pożar był już mocno rozwinięty. Przez około 10 minut prowadziliśmy samodzielnie akcje gaśniczą tworząc zasilanie wody z pobliskiej studni, a w późniejszym czasie zbudowaliśmy stanowisko wodne na potoku Niedzwiadka z którego zasilaliśmy w wodę nasz samochód GBA. Niestety po przeszukaniu pomieszczeń przez funkcjonariuszy JRG Ropczyce zostały odnalezione zwęglone zwłoki kobiety. Powrót do bazy o godzinie 00.20. Do godziny 1.45 porządkowaliśmy sprzęt.” – piszą na swoim profilu FB strażacy z OSP Niedźwiada.

Fot. OSP Niedźwiada
Fot. OSP Niedźwiada
Fot. OSP Niedźwiada

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.