Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Z Safo o miłości

10 lutego o godzinie 19:00 w sali klubowej DK „Śnieżka” pomówimy i pośpiewamy wraz z Grupą Artystyczną „Safo” o tym jednym z uczuć, które tak silnie determinuje nasze życie. O miłości szczęśliwej, niespełnionej, tej dojrzałej i tej pierwszej, słowami poetek i poetów, melodiami znanych piosenek, a wszystko to w kawiarnianych klimatach, przy ciepłym blasku świec.

Usłyszymy między innymi utwory: Zuzanny Ginczanki, Julii Hartwig, Małgorzaty Hillar, Cypriana Kamila Norwida, Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, Haliny Poświatowskiej, Leopolda Staffa, Wisławy Szymborskiej.
Bezpłatne wejściówki do odebrania w DK „Śnieżka”.

Źródło: MOK Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.