Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zbiórka dla dzieci z sierocińca w Charkowie które jutro przyjadą do Środowiskowego Domu Samopomocy w Brzostku

Jutro (28 lutego) do Środowiskowego Domu Samopomocy w Brzostku przyjedzie 50 dzieci w wieku 5-17 lat ewakuowanych z sierocińca z okolic Charkowa na Ukrainie. Dla dzieci jest organizowana zbiórka niezbędnych rzeczy.

Na liście potrzebnych rzeczy znalazły się :
– pościele – kołdry – poduszki- ręczniki – Środki czystości: szampony, mydła, pasty i szczoteczki do zębów , środki higieny dla kobiet.- chemia gospodarcza : płyny do podłóg, Domestos, papiery toaletowe i ręczniki papierowe, kostki WC, proszki do prania , płyny do płukania, płyny do naczyń.- żywność z dłuższym terminem- Kubusie,- jogurty, danonki, – słodycze, itp.- zabawki – lodówkę

Miejsce zbiórki : Środowiskowy Dom Samopomocy im Jana Pawła II przy Stowarzyszeniu „Nieść Nadzieję” w Brzostku , ul. Szkolna 23 A, 39-230 Brzostek. Zbiórka jest organizowana przez Parafię w Brzostku.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.