Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

INFOLINIA DOT. ODNALEZIONYCH CUDZOZIEMCÓW I POSZUKUJĄCYCH ICH BLISKICH

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie działa infolinia, która została wyznaczona w celu zawierania kontaktu przez cudzoziemców z poszukującymi ich bliskimi, przebywającymi już na terytorium Polski.

W Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie działa infolinia, która została wyznaczona w celu zawierania kontaktu przez cudzoziemców z poszukującymi ich bliskimi, przebywającymi już na terytorium Polski. Infolinia działa całodobowo.
17 867 12 78

У Підкарпатському Воєводському Управлінні в Жешуві працює гаряча лінія, яка є призначена для того, щоб іноземці контактували з їх близькими, які вже знаходяться на території Польщі.
„Гаряча лінія працює цілодобово”.
 + 48 17 867 12 78

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.