Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kolejni kierowcy tracą prawa jazdy i płacą ogromne mandaty!

O 77 km/h dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym przekroczył 28-letni kierujący bmw. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Dębiccy policjanci, podczas ubiegłego weekendu, za nadmierną prędkość, zatrzymali prawa jazdy jeszcze 3 innym kierowcom. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Podczas weekendu na terenie powiatu dębickiego, czterech kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość. Wśród nich był niechlubny rekordzista, 28-letni mieszkaniec Bukowej, który kierując bmw, jadąc w niedzielę przez Brzostek, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 77 km/h. Mężczyzna stracił prawo i został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych.

W niedzielę, w Kamienicy Dolnej, policjanci zatrzymali prawo jazdy 37-letniemu mieszkańcowi Krosna. Mężczyzna jechał audi z prędkością 102 km/h. Kolejnym kierującym, który stracił uprawnienia do kierowania, był 30-letni mieszkaniec Łęk Górnych. W Łękach Dolnych, w terenie zabudowanym przy ograniczeniu do 50 km/h, jechał mercedesem mając na liczniku 110 km/h. W sobotę, uprawnienia stracił również 41-letni mieszkaniec Nowego Sącza. Mężczyzna w Brzostku, jadąc bmw, przekroczył dozwoloną prędkość o 60 km/h. Kierowcy stracili prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące oraz zostali ukarani mandatami karnymi.

Apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą oraz zdjęcie nogi z gazu. Przypominamy, że nadmierna prędkość wciąż jest główną przyczyną wypadków drogowych. Osoby, które nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.