Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Młodzież z „Kwiatka” ruszyła „Na pomoc schroniskom”

Projekt „Na Pomoc Schroniskom” realizowany jest na platformie „Zwolnieni z Teorii”. Składający się z 8 osób zespół przeprowadzał zbiórki karm, koców, zabawek oraz pluszaków na rzecz przytuliska „Brzozowe Ranczo” w Dębicy i fundacji „Psi Azylek” w Podgrodziu.

Młodzież ta przeprowadziła również warsztaty edukacyjne na temat życia zwierząt w schroniskach, ich losu, potrzeb, oraz pracy wolontariuszy. Do schronisk trafiły przedmioty o łącznej wartości 4.5 tys. złotych. Cały zespół „Na Pomoc Schroniskom” gorąco dziękuje za włączenie się do akcji. Młodzież z Kwiatka wsparły: Miejskie Przedszkole nr 8, Niepubliczne Przedszkole „Ukryty Dar”, Niepubliczne Przedszkole „Happy Kids”, Szkołę Podstawową nr 4, Szkołę Podstawową nr 11, Szkołę Podstawową w Górze Motycznej, Szkołę Podstawową w Brzeźnicy, Szkołę Podstawową w Latoszynie oraz ZS nr 2 w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.