Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ponad 360 prac na XVI Konkursie Modeli Redukcyjnych „Ogniwko 2022”

190 modeli i dioram zaprezentowali dziś seniorzy, zaś w kategoriach konkursowych 171 prac wystawiło 44 młodych adeptów modelarstwa. Wśród nich byli uczniowie szkół podstawowych, średnich, a nawet przedszkolaki. Gratulacje i nagrody zwycięzcom wręczał m.in. starosta Piotr Chęciek.

Uczestnicy konkursu to pasjonaci modeli redukcyjnych z Dębicy, Stasiówki, Zawierzbia, Straszęcina, Nagawczyny, Rzeszowa, Uścia Gorlickiego, Jedlicza, Sędziszowa Małopolskiego, Biecza i Przysietnicy.

Konkurs został zorganizowany przez Koło Historyczno-Modelarskie „Ogniwko” w Zespole Szkół Ekonomicznych im. J. Korczaka w Dębicy, przy wsparciu finansowym Powiatu Dębickiego.

Więcej informacji i WYNIKI KONKURSU

źródło: Powiat Dębicki

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.