Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Powiatowy Kiermasz i Konkurs Wielkanocny 2022 – zgłoś swój udział!

Starostwo Powiatowe w Dębicy serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XIV Powiatowym Konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową, połączonym z Kiermaszem Wielkanocnym. 

Oba wydarzenia odbędą się 10 kwietnia 2022 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych przy ul. Ogrodowej 20 w Dębicy. Początek o godz. 11.00.

Uczestnicy mogą startować w czterech kategoriach: najpiękniejsze pisanki, współczesne ozdoby wielkanocne, stół wielkanocny oraz ciasto wielkanocne. Wypełnione karty zgłoszeń należy dostarczyć osobiście lub pocztą w terminie do 22 marca br. do Starostwa Powiatowego w Dębicy (ul. Parkowa 28, 39-200 Dębica). Szczegółowe informacje: 14 680 31 22 lub 14 680 31 28.

KARTA ZGŁOSZENIA I REGULAMIN KONKURSU

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.