Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Strażacy z Dębicy z pomocą uchodźcom z Ukrainy na granicy

Strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Dębicy oraz druhowie z poszczególnych jednostek OSP z terenu powiatu pomagają w przyjęciu uchodźców z Ukrainy w różnych punktach na wschodniej granicy.

Strażacy pomagają na dworcach kolejowych, halach, a także biorą udział w organizowaniu i przewożeniu uchodźców do wyznaczonych miejsc.

„Pomoc kierowana jest głównie do matek z dziećmi, osób starszych, niepełnosprawnych i polega między innymi na udzielaniu informacji, przenoszeniu bagaży, dostarczaniu potrzebnych towarów, żywności, kierowaniu do właściwych pociągów” – informuje na swoim profilu na FB Komendy Powiatowej PSP w Dębicy

Fot. PSP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.