Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dębicki MOPS z tytułem „Przyjazny Urząd”

W konkursie pn. „Przyjazny Urząd” nagradzane i promowane są samorządy oraz instytucje sektora publicznego, które cechują się wysoką jakością obsługi klienta i profesjonalizmem. Kapituła konkursowa doceniła Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy także za wdrożenie nowoczesnych rozwiązań odnoszących się do jakości usług publicznych.  

Była to siódma edycja konkursu „Przyjazny Urząd”. Godło i certyfikat  przyznaje kapituła złożona z ekspertów i praktyków administracji publicznej, specjalizujących się naukowo lub zawodowo w problematyce administracji publicznej i zarządzania jakością m.in. z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie czy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II.

Marzena Socha dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej nie kryje satysfakcji z odebranego certyfikatu. –  Sprawdzałam jakie instytucje były doceniane w ubiegłych latach i nie było ośrodka pomocy społecznej. Wyróżniano urzędy skarbowe, urzędy pracy, więc tym bardziej jest to dla nas ważne, że przecieramy pewne ścieżki. Pokazujemy, że pracując w takiej instytucji można być przyjaznym dla ludzi, którzy przychodzą do naszego ośrodka pomagać im rozwiązywać ich problemy, z szacunkiem dla osoby która do nas się zgłasza. Chcemy, aby wszyscy którzy zgłaszają się do nas z prośbą o pomoc byli kompleksowo obsłużeni, aby czuli się zaopiekowani i aby nie czuli się jako petenci, a jako mieszkańcy Dębicy byli otoczeni szacunkiem –  podkreśla Marzena Socha.

Dyrekcja i pracownicy MOPS mają świadomość, że cały czas muszą podnosić swoje kwalifikacje i otwierać się na nowe zadania. Obecnie do ośrodka zgłasza się nowa kategoria klientów. To obywatele Ukrainy, którzy przyjeżdżają do Dębicy.

Konkurs „Przyjazny Urząd” organizuje Quality Institute.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.