Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dolina Pstrąga zaprasza na bezpłatną degustację barszczu ukraińskiego i znakomitych pierożków – pielmieni

Dziś, w sobotę 2 kwietnia do godziny 22.00, a jutro w niedzielę od 9.00 do 22.00 można bezpłatnie degustować przepyszne ukraińskie pierożki oraz znakomity barszcz ukraiński gotowany na świeżych warzywach. Dania powstają pod okiem Pani Tatiany Perminawej oraz Maryny Martyniuk z Ukrainy. Dolina Pstrąga w Machowej zaprasza wszystkich ceniących sobie dobrą kuchnię!

Pierożki o nazwie pielmieni to zupełnie nieznane w polskiej kuchni danie. Świetne w smaku ciasto skrywa wieprzowo-wołowy farsz o intrygującym aromacie.

Pielmieni to tradycyjne ukraińskie danie, które powinni pokochać smakosze.
-Pani Tatiana Pierminowa pochodzi z Donbasu, gdzie pracowała w restauracji. Do Doliny Pstrąga trafiła niedawno i została u nas kucharką. To barszcz ukraiński oraz tradycyjne ukraińskie pierożki pielmieni można bezpłatnie przez sobotę i niedzielę degustować w naszej restauracji – mówi Katarzyna Szczędoy z Doliny Pstrąga. Zapraszamy Państwa całymi rodzinami dziś i jutro.

Barszcz ukraiński gotowany jest na świeżych, a nie mrożonych warzywach.

Pani Tatiana wprowadziła do jadłospisu Doliny Pstrąga kilka ukraińskich dań, dbając o to aby powstawały one z produktów najwyższej jakości.
-Dania przyrządzane przez Panią Tatianę są znakomite i świetnie smakują – dodaje Stanisław Jarosz, prezes Firmy „Taurus”, który jest właścicielem Doliny Pstrąga. W moim zawodzie znam się na smakach i uczciwie przyznać muszę, że te pierożki oraz barszcz to prawdziwe dzieła sztuki.

Pani Tatianie Pierminawej (z prawej strony) w kuchni Doliny Pstrąga pomaga Maryna Martyniuk.

Dolina Pstrąga zaprasza na bezpłatną degustację barszczu i pielmieni dziś do godziny 22.00 i jutro od 9.00 do 22.00. Restauracja znajduje się w Machowej przy DK 94 Pilzno-Tarnów.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.