Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ruszają powiatowe Salony Ósmoklasisty – sprawdź ofertę edukacyjną 2022/2023

Już jutro (21 kwietnia br.), w Liceum Ogólnokształcącym w Pilźnie w godzinach 8.30 – 11.45, odbędzie się pierwszy spośród sześciu zaplanowanych w tym roku Salonów Ósmoklasisty. Ten cykl wydarzeń organizowany jest z myślą o uczniach klas ósmych podstawówek.

Wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną 2022/2023 szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Dębicki.

Swoje stoisko zaprezentuje też Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Brzostku – to placówka prowadzona przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ochotniczy Hufiec Pracy. 

Poniżej harmonogram zaplanowanych spotkań.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.