Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W Dębicy zasadzono kolejne drzewa

Nowy parking przy ul. Słonecznej  już wkrótce się zazieleni, a to za sprawą nowych nasadzeń. Teren zdobić będzie 20 drzewek o nazwie katalpa.

To nie koniec miejskiej akcji. W najbliższym czasie planowane jest kolejne sadzenie drzew i krzewów na terenie Dębicy. – Zwiększenie ilości drzew rosnących w mieście jest szczególnie ważne, gdyż oczyszczają one powietrze,  łagodzą klimat oraz poprawiają estetykę miejskiej przestrzeni – zaznacza Mariusz Szewczyk burmistrz Dębicy.

Już 22 kwietnia w Dzień Ziemi odbędzie się akcja sprzątania świata, w której wezmą udział wszystkie miejskie szkoły. W nagrodę otrzymają drzewka, które zdobić będę tereny wokół szkół.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.