Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W garażu miał ponad 3 kg amfetaminy i marihuany

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W użytkowanym przez niego garażu, funkcjonariusze znaleźli ponad 3 kg zabronionych substancji. Wstępne badanie potwierdziło, że jest to amfetamina i marihuana. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji odurzających. Sąd zadecydował, że najbliższe trzy miesiące 31-letni mieszkaniec Dębicy spędzi w areszcie.

W miniony czwartek, policjanci z wydziału kryminalnego interweniowali wobec 31-latka. Funkcjonariusze mieli informacje, że mieszkaniec Dębicy, może posiadać narkotyki. Ich podejrzenia zostały potwierdzone. Podczas przeszukania garażu należącego do mężczyzny, policjanci natrafili na ponad 3 kg pakunek.

Wstępne badania potwierdziły, że zabezpieczona substancja, to amfetamina o łącznej wadze 3077,6 gramów. Zatrzymany mężczyzna posiadał także marihuanę. Jak ustalono tego dnia, 31-latek tego prowadził samochód pod wpływem substancji psychotropowej.

Na miejscu policjanci zatrzymali także 23-letniego mieszkańca Pustyni. Mężczyzna pojawił się w rejonie garaży w tym samym czasie, co właściciel. Obaj zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.
Wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Jak ustalili, substancje zabronione, należały do 31-letniego mieszkańca Dębicy. Drugi z mężczyzn, 23-letni mieszkaniec Pustyni, został przesłuchany i zwolniony do domu.

Zebrany materiał dowodowy policjanci przekazali do Prokuratury Rejonowej w Dębicy. Prokurator przesłuchał podejrzanego 31-latka i przedstawił mu zarzut posiadania znacznej ilości niedozwolonych substancji psychoaktywnych. Zatrzymany mężczyzna odpowie również za kierowanie pojazdem pod wpływem substancji psychotropowej.
Na wniosek prokuratora prowadzącego śledztwo, Sąd Rejonowy w Dębicy aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy.
Źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.