Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

2,5 tys. złotych mandatu dla pijanego rowerzysty

Dębiccy policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę. Mężczyzna chwilę po tym jak spożywał alkohol ruszył w podróż po ulicach miasta. Podczas sprawdzenia okazało się, że 48-latek miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Za popełnione wykroczenie, zgodnie z nowym taryfikatorem, mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych.

W niedzielę policjanci dębickiej prewencji podczas patrolowania miasta, zauważyli mężczyznę spożywającego alkohol na dębickim rynku, który następnie wsiadł na rower i ruszył ulicami miasta. Policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę. Okazał się nim 48-letni mieszkaniec Dębicy. Badania alkomatem stanu trzeźwości, wykazało, że cyklista w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu. Za popełnione wykroczenie mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych. Ponadto rowerzysta został ukarany za spożywanie alkoholu w miejscu objętym zakazem.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.