Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Igloopolanie z nagrodami w Głogowie Małopolskim

Dwie grupy Zespołu Pieśni i Tańca „Igloopolanie” wywalczyły 1 miejsca w XIV Wojewódzkim Przeglądzie Tanecznym „Roztańczona Wiosna”, który odbył się 22 maja w Głogowie Małopolskim.

Zespół „Mali Igloopolanie” zwyciężył w I kategorii wiekowej (6-11 lat), grupa młodzieżowa triumfowała w II kategorii wiekowej (12-17 lat). Nagrody cieszą tym bardziej, że była to niełatwa rywalizacja. Poziom konkursu, podczas którego zaprezentowało się wiele zespołów z całego województwa podkarpackiego, był bardzo wysoki.

Grupami opiekują się Kinga i Kacper Jurkowie. Tradycyjnie tancerzom towarzyszyła kapela pod kierownictwem Stanisława Wiktora.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.