Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Konkursy na dyrektorów szkół w Dębicy

Ruszyła procedura konkursowa mająca na celu wyłonienie dyrektorów w siedmiu szkołach podstawowych oraz w Bibliotece Pedagogicznej w Dębicy. Kandydaci swoje dokumenty aplikacyjne mogą składać do 19 maja.

Burmistrz Dębicy ogłosił konkurs na dyrektorów w następujących szkołach podstawowych: Szkoła Podstawowa nr 2 (przy ulicy Ogrodowej); Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 (przy ulicy Kraszewskiego); Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 (przy ulicy Paderewskiego); Szkoła Podstawowa nr 8 (przy ulicy Wielopolskiej); Publiczna Szkoła podstawowa nr 9 (przy ulicy Grottgera); Szkoła Podstawowa nr 10 (przy ulicy Wagnera); Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi (przy ulicy Szkotniej). Ponadto ogłoszony został konkurs na dyrektora Biblioteki Pedagogicznej mieszczącej się przy ul. Cmentarnej.

Kandydaci na dyrektorów swoje oferty mogą składać do 19 maja w Miejskim Zarządzie Oświaty w Dębicy, w zamkniętej kopercie, opisanej imieniem, nazwiskiem, adresem zwrotnym, numerem telefonu i dopiskiem nazwy placówki, do której aplikują.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.