Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

OSP Nagawczyna poszukuje archiwalnych zdjęć i pamiątek z dawnych lat

Ochotnicza Straż Pożarna w Nagawczynie rozpoczęła realizację projektu „Poznajemy- Naśladujemy- Działamy” w ramach którego powstanie Izba Pamięci w Domu Kultury w Nagawczynie. Druhowie, których jednostka istnieje od 1928 roku właśnie rozpoczynają prace przy porządkowaniu materiałów którymi już dysponują. W planach jest także spisanie historii OSP Nagawczyna.

„Zwracamy się z serdeczna prośbą do mieszkańców Nagawczyny i okolic, którzy posiadają wszelkie pamiątki, zdjęcia lub informacje związane z działalnością straży w Nagawczynie o bezpośredni kontakt ze strażakami bądź za pomocą wiadomości e-mail ospnagawczyna@gmail.com” – napisali na swoim FB strażacy z OSP Nagawczyna

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.