Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Policjanci przebadali na stan trzeźwości 1138 kierowców

1138 kierowców przebadali na stan trzeźwości dębiccy policjanci w ramach środowych działań „Trzeźwy poranek”. Funkcjonariusze zatrzymali 2 kierujących, którzy wsiedli za kierownicę, mimo wypitego wcześniej alkoholu

W środę od rana, dębiccy policjanci prowadzili na terenie całego powiatu działania pod nazwą „Trzeźwy poranek”. Celem akcji była poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg i eliminowanie z ruchu tych, którzy stwarzają realne zagrożenia, przede wszystkim nietrzeźwych kierowców. W ciągu kilku godzin policjanci przebadali stan trzeźwości 1138 kierujących. W wyniku prowadzonych czynności funkcjonariusze ujawnili 2 kierujących, którzy pili wcześniej alkohol.

Niechlubnym rekordzistą tego dnia był, 31-letni mieszkaniec Ocieki kierujący mitsubishi, którego zatrzymano do kontroli w Brzeźnicy. Alkomat wykazał w jego organizmie ponad promil alkoholu.

W Zasowie policjanci interweniowali wobec kierującego volvo. Funkcjonariusze poddali kontroli na trzeźwość 38-letniego mieszkańca Dębicy. Urządzenie wykazało w jego organizmie 0,4 promila alkoholu.

Nietrzeźwi kierowcy stracili prawa jazdy i teraz odpowiedzą przed sądem.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.