Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rodzinna majówka po raz szósty

Tradycyjnie już w 2 maja pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy, zorganizowali spotkanie integracyjne pn.  Rodzinna Majówka Integracyjna . W corocznym pikniku udział wzięły rodziny, które na co dzień objęte są wsparciem i pomocą MOPS Dębica.

Tegoroczne spotkanie majówkowe odbyło się w obiekcie „Sportowa Stodoła” w Dębicy, a udział w nim wzięło 25 dzieci i ich rodzice. Celem spotkania było m.in. zintegrowanie rodzin, zacieśnienie więzi wewnątrzrodzinnych oraz krzewienie nawyku rodzinnego spędzania wolnego czasu, a także nauka bezpiecznych zachowań.

Pogoda dopisała i na świeżym powietrzu podczas bajkowych animacji i sportowych rywalizacji bawiły się całe rodziny. Nie zabrakło także pokazów sprzętu gaśniczego, który zaprezentowali nam panowie strażacy z Komendy Straży Pożarnej w Dębicy oraz pokazu wozu policyjnego, którym przyjechały panie policjantki z Powiatowej Komendy Policji w Dębicy. Po zakończeniu animacji był czas na odpoczynek i biesiadę oraz wspólne grillowanie.

W tegorocznej majówce uczestniczyła również Marzena Socha dyrektor MOPS oraz pracownicy socjalni i asystenci rodzin, którzy na co dzień współpracują z obecnymi na majówce rodzinami.

źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.