Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Unikalne zdjęcie Dębicy. Dzień targowy za cesarza Franciszka Józefa

W naszych archiwach znaleźliśmy taką unikalną pocztówkę. O ile nas pamięć nie myli jeszcze nigdy nie była publikowana na Ziemi Dębickiej. Sądząc po opisie została wykonana jeszcze za czasów panowania Cesarza Franciszka Józefa, ale możemy się mylić. Może ktoś z naszych Czytelników ma bardziej dokładne informajce na temat czasów, które przedstawia ta pocztówka? Zapraszamy do dyskusji na nasz profil FB.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.