Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Apel o ograniczenie zużycia wody

Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. z siedzibą w Brzeźnicy ze względu na modernizację Stacji Uzdatniania Wody w Brzeźnicy oraz długotrwale utrzymującą się susze zwraca się z apelem i prośbą do Mieszkańców Gminy Dębica korzystających z sieci wodociągowej o racjonalne i oszczędne korzystanie z wody. Prosimy o maksymalne ograniczenie zużycia wody na inne cele takie jak np. podlewanie trawników i upraw rolnych, napełnianie basenów, mycie samochodów.

Panujące warunki atmosferyczne zwiększyły drastycznie zapotrzebowanie na wodę. Eksploatowana przez nas technologia ma określoną wydajność, a na chwilę obecną ujęcia pracują na poziomie alarmowym. Zapowiadające się upały mogą doprowadzić do sytuacji krytycznej, w której konieczna będzie reglamentacja dostaw wody.
GZK Sp. z o.o. prowadzi nadzór nad pracą ujęć w trybie ciągłym, starając się utrzymać ciągłość dostaw wody nawet o ograniczonym ciśnieniu.

Prosimy wszystkich Mieszkańców o wyrozumiałość i współpracę.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.