Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Brakuje wody w Nagawczynie?

W Nagawczynie pojawiły się kłopoty z zaopatrzeniem mieszkańców w wodę. Agata Wiater zapewnia, że mieszkańcy nie pozostaną bez pomocy.

Nad nasz region właśnie nadeszła fala upałów, a w Nagawczynie pojawiły się problemy z wodą. Że jest źle alarmują nas mieszkańcy.

„W Nagawczynie od dnia 26.06 od około godziny 15 nie ma wody. Wodociągi Brzeźnickie umywają ręce. Nie ma dla mieszkańców żadnej konkretnej informacji, nikt też nie kwapi się aby podstawić nam cysternę z wodą. Ich odpowiedzi to: nie ma wody, skończyła się, to wina tych co podlewają, pompa nie wyrabia. Pozostawili nas samych sobie.” – piszą do nasi Czytelnicy z Nagawczyny.

Jak wygląda sprawa zaopatrzenia w wodę Nagawczyny zapytaliśmy panią sołtys Agatę Wiater.
„Zaczęło brakować, ale już jest na szczęście w porządku, podbili ciśnienie. Zobaczymy jutro, jeśli nadal będzie problem to będzie cysterna z wodą. W dolnej części gdzie mieszkam wszystko jest w porządku” – informuje Agata Wiater.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.