Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Gmina nie pośredniczy w sprzedaży węgla

W związku z licznymi pytaniami mieszkańców dotyczących zakupu węgla, Urząd Gminy Dębica informuje, że nie pośredniczy w żaden sposób w jego kupnie oraz sprzedaży, nie prowadzi też zapisów na jego zakup. Nabycie ww. surowca jest kwestią indywidualną każdego mieszkańca i w jego sprzedaży bierze udział wyłącznie podmiot, który go dystrybuuje, nie Gmina.

Tutejszy Urząd może jedynie wydać mieszkańcowi kserokopię złożonej przez niego deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i spalania paliw do systemu CEEB zgodnie z wymogami ustawy, która jest  wymagana do okazania przy zakupie węgla.

Źródło: Gmina Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.