Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Przygnieciony ciężarówką mechanik poniósł śmierć na miejscu

Do tragicznego w skutkach wypadku przy pracy doszło w Klikawie w gminie Puławy. Samochód ciężarowy marki Man stoczył się do kanału i przygniótł mechanika, który go naprawiał. Na skutek odniesionych obrażeń 37-latek z gminy Puławy poniósł śmierć na miejscu. Czynności na miejscu wypadku wykonywane były pod ścisłym nadzorem prokuratora. Wyjaśniane są okoliczności zdarzenia.

W sobotę w gminie Puławy doszło do tragicznego w skutkach wypadku przy pracy. W jednym z warsztatów samochodowych w Klikawie zginął 37-letni mechanik. Mężczyzna naprawiał ciężarowego Mana gdy w pewnym momencie pojazd stoczył się do kanału, przygniatając mechanika.
Mimo natychmiast udzielonej pomocy, 37-latek z gminy Puławy zmarł na miejscu. Decyzją prokuratora, pod którego nadzorem prowadzone były na miejscu czynności, ciało zmarłego zostało przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie celem wykonania sekcji zwłok.
Wyjaśniane są okoliczności zdarzenia.
podkomisarz Ewa Rejn – Kozak
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.