Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Trzy ofiary śmiertelne pożaru mieszkania

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności pożaru, jaki miał miejsce wczoraj w jednym z bloków mieszkalnych w Lublinie. W wyniku zdarzenia śmierć poniosły 3 osoby. Funkcjonariusze ustalają dokładną tożsamość ofiar. Łącznie ewakuowanych zostało ponad 20 osób.

Wczoraj przed godziną 23. policjanci z Lublina otrzymali zgłoszenie o pożarze bloku przy ulicy Sokolej w Lublinie. Na miejsce od razu skierowano najbliższe patrole oraz straż pożarną. Jak się okazało, w trakcie zdarzenia z okna mieszkania, w którym doszło do pożaru, wyskoczył mężczyzna. Poszkodowany był reanimowany, a następnie przewieziono go do szpitala. Tam niestety zmarł.

Po ugaszeniu pogorzeliska wewnątrz mieszkania na 2 piętrze służby odnalazły ciała dwóch osób. Obecnie trwa ustalanie tożsamości ofiar oraz przyczyn pożaru. Nad sprawą pracują lubelscy policjanci, prokurator oraz specjaliści z zakresu pożarnictwa.
Komisarz Kamil Gołębiowski
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.