Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W dębickiej „Piątce” uczniowie klas ósmych zakończyli rok szkolny

Dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 5 w Dębicy o godz. 17.00 na sali gimnastycznej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 klas 8. Edukację na poziomie szkoły podstawowej zakończyło dzisiaj ponad 140 uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Dębicy i SMS Igloopol. Był wielki aplauz podczas wręczanania nagród wyróżniającym się uczniom z poszczególnych klas i mnóstwo wzruszeń i łez przy pożegnaniach w klasach.

Na uroczyste zakończenie roku do sali gimnastycznej przybyli ósmoklasiści, grono pedagogiczne, dyrekcja i rodzice uczniów. Uroczystość uświetnił występ uzdolnionej młodzieży, a mijający rok podsumował dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Dębicy Wiesław Broda gratulując wyników wyróżniającym się uczniom i zwracając uwagę także na inne, równie ważne aspekty pobytu uczniów w szkole.

Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 5 w Dębicy

Niektórzy potrafili wykorzystać maksymalnie ten czas w szkole, ale ja zawsze mówię tak: nie zawsze trzeba być tym najlepszym. Osiągnięciem jest ukończenie szkoły, uczenie się na miarę swoich możliwości. Jestem bardzo dumny z tego jak pięknie się rozwijaliście przez te osiem lat. Serce się radowało, jak pięknie reprezentowaliście szkołę, jak świetnie rozwijaliście się pod każdym względem: emocjonalnym, edukacyjnym, a przede wszystkim społecznym, bo oprócz tych nagród, zawodów, konkursów kuratoryjnych, zawodów sportowych dla mnie ogromne znaczenie ma wasz udział w wolontariacie. W różnych okolicznościach miałem okazję zobaczyć jakie macie wielkie serca, jak potraficie się dzielić z innymi. Czy to w ramach pomocy dla dzieci z Ukrainy czy pomagając zwierzętom w schronisku. To coś wspaniałego. To daje nadzieję, że świat da się zmienić i to wy możecie zrobić. Nauczycielom i wychowawcom dziękuję za wszelki trud jaki włożyliście w wychowanie tego młodego pokolenia, za edukację, za cierpliwość. Jestem z was dumny. I dziękuję wam, bo walczyliście o uczniów jak lwy” – mówił podczas zakończenia roku szkolnego Wiesław Broda, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Dębicy.

Uczniowie dębickiej „Piątki” w tym roku szkolnym znaleźli się po raz kolejny z rzędu w ścisłej czołówce Województwa Podkarpackiego w klasyfikacji sportowej zajmując III miejsce w województwie. Zdobyli także cztery tytuły laureata wojewódzkich konkursów kuratoryjnych i dziewięć tytułów finalisty.

Serdecznie podziękowania dla dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 w Dębicy Pana Wiesława Brody oraz wychowawczyni klasy 8 c Pani Moniki Ciołkosz za poświęcony naszym dzieciom czas, zaangażowanie, wytrwałość i pomoc w rozwiązywaniu każdego problemu oraz nieustającą motywację do zdobywania wiedzy i radość z każdego sukcesu naszych dzieci.
Rodzice

Lista laureatów i finalistów konkursów kuratoryjnych SP nr 5


 1. Maksymilian Stepaniak
2. Szymon Gąsior
3. Przemysław Pęcak
4. Wiktor Gil
5. Szymon Kulig
6. Nadia Lorek
7. Jakub Pękala
8. Kamila Gil
9. Michał Jużecki
10. Aleksandra Sojka
11. Aleksandra Połoch

Opiekunowie laureatów i finalistów

  1. Anna Doniec
  2. Elżbieta Baryłecka
  3. Beata Bochnowska
  4. Marzena Traciak
  5. Agata Szarek
  6. Joanna Garbulińska
  7. Jolanta Siarkowska

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.