Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W Pustkowie Osiedlu woda dostępna z beczkowozu

„Z uwagi na utrzymującą się sytuacją niedoborów wody, spowodowaną nadmiernym korzystaniem z wody na cele inne niż bytowe, został podstawiony zbiornik z czystą wodą pitną obok siedziby Spółdzielni Mieszkaniowej w Pustkowie – Osiedlu”- informuje Gmina Dębica na swojej stronie internetowej.

Brak wody spowodowany jest przez jej wykorzystywanie na inne cele niż bytowe. Chodzi głównie o podlewanie trawników i upraw ogrodniczych. Jest źle, a będzie jeszcze gorzej – największe upały dopiero przed nami. W czwartek ma być 36 stopni, kolejne dni będą równie gorące.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.